Kyokushin Matsui
جامع ترین و بزرگ ترین وب کیوکوشین کاراته ایران
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : میلاد مقامی
نظرسنجی
نحوه بازدید شما از وب به چه صورت است؟
سلام به همه دوستان و کیوکوشین کاران عزیز

یکی از دوستان سوالات متعددی پرسیده بودند که من اون رو در چند بخش جواب میدم و نظرات خودم رو میگم .

--------------------- نظرات دوستان به پایین پست اضافه شده است . ----------------------

 

       بهنام
        00:01:02 89 دوم اردیبهشت

با سلام
بنده دانشجوی ترم آخر یكی ازاستان های شمال كشور هستم وحدود 2سال است كه هرهفته به سایت شما سر میزنم ، واین اولین ارتباطم با شما می باشد . من خیلی به كیوكوشین علاقه مندم در این دنیا به اندازه كاراته هیچ چیز را دوست نمیدارم . ولی این بینظمی و بی ارزشی كاراته در ایران من را واقعا آزار می دهد . و به خاطر همین دلیل است كه حدود یك ساله نه در مسابقات شركت میكنم و نه در اجتماعات كاراته . بلكه فقط برای خودم كار میكنم .

سوال من این است كه چطور دو سبك ماتسویی وشین ذن باهم ادغام شده كه آقای مربی دارنده حكم شین ذن نمی تواند باشگاه ماتسویی باز كند ؟ یعنی هیئت كاراته اجازه اش را نمی دهد . این چه نوع ادغامی است كه هیئت كاراته ازآن بی خبراست ؟

خب ... خدمت این دوست عزیز عرض کنم ، با توجه به این که مدت زیادی از این ادغام نمی گذره ، میشه این جوری در نظر گرفت که شاید هنوزاین موضوع با هیئت کاراته بعضی از استان ها هماهنگ نشده و در کشور ما هم این چیزا عادیه !!! از طرف دیگر ، اگر به گفته کانچو شیرزاد و شیهان محمدی این دو سبک ادغام شده ، پس فرقی نمی کنه که شما باشگاه کدوم سبک رو راه اندازی کنید . عقل میگه این دو ، یکی هستند .

سوال بعد : آقای همایونپور و آقای محمدی دونفر هستند كه مسئول ماتسویی در ایران هستند . این چه تناقضی است ؟

این نظر شماست که میگید این سبک دو مسئول داره . از نظر من این سبک فقط یه نماینده و رئیس داره که ایشون هم شیهان سید داوود محمدی هستن . و البته با حضور کانچو شیرزاد ( بنیانگزار کیوکوشین کاراته در ایران ) در این سبک ، تمام شبهات مربوط به این قضیه از نظر من بی اساسه .

مهمتر ازهمه الان در حال حاضر آقای آهی كلا سبك ایچی گكی ماتسویی را معلق اعلام كرده یعنی این سبك در ایران از نظر سازمانی در شرف منحل شدن است اما این سبك از رو نمیره و فقط خودش را تبلیغ میكنه . این چطور؟

من در این مورد هیچ اطلاعی ندارم و خبری به دستم نرسیده ، اما تا جایی که من می دونم الان سبک داره مسابقاتش رو طبق روال عادی پی می گیره و خبری از تعلیق یا منحل شدن نیست .

لطفا درباره مطالب بالا در سایتتان بحث كنید .. واگر امكانش است این مطالب بنده را در دید سایت قرار دهید . دوست خوبم از حرفهای من زیاد ناراحت نشوید من خیلی از افكار وعمرم را در اختیار كاراته گذاشتم وهنوز هم علاقه مندم ولی درمنطقه ما اصلا به آن توجهی نمی شود.

سبكی كه با این همه دب دبه وکب کبه نتونه یك مشكل داوری را درمسابقات كشوری حل كنه به چه دردی میخوره؟

ای کاش دقیقا می گفتید کدوم مسابقات و چه مشکلی . چون بدون مصداق نمیشه به موضوعی پرداخت . در ضمن مشکلات داوری در کدوم رشته ورزشی حل شده ، که تو کاراته حل شده باشه . همین یکی دو ماه پیش اتفاقاتی تو مسابقات لیگ کاراته کنترلی کشور افتاد که هرج و مرج رو تو کاراته کشور به طور کامل نشون داد . پس این فقط مربوط به سبک ما نیست .

سبكی كه نتواند یك مسابقه منظم در حد كشوری برپا كنه به اون میگین سبك ؟ من قبلا شین ذن كاركردم سال قبل ، قبل ازادغام با ماتسویی اعلام كردن كه یك دوره مسابقه جهت اعزام به مسابقات آلمان در تهران در قالب كشوری وانتخابی برگزار می شود ما هم رفتیم ، آقا شاید خود شما هم آنجا بودید یك سكو پیدا نكردن تا قهرمانان روی آن بایستند . مسابقه و كلا هماهنگی ها افتضاح بود آخرش هم  معلوم نشد كسی به آلمان رفت یا نه ؟ شایدهم اون كلمه آلمان كاملا دروغ بوده ( یعنی از این ها بعیدنیست ).

من در اون مسابقاتی که شما میگید حضور نداشتم چون همون طور که گفتید قبل ادغام دو سبک بوده و من هم چون ماتسویی کار می کنم ، اونجا نبودم . اما انتقادتون نسبت به نبود سکو رو کاملا قبول دارم . واقعا ما تو سبک یه سکوی اهدای جوایز یا به قول خودمون همون سکوهای اول تا سومی ، نداریم و این واقعا جای سوال و شرمندگی داره .

در مورد آلمان هم اینکه ، یه طرفه به قاضی نرید . شاید اعزام به آلمان صحت داشته و افرادی فرستاده شده اند و شما اطلاع ندارید .

 ازمن ناراحت نشوید ولی این كاراته ای كه من دیدم فكرنكنم تا 100سال دیگه هم پیشرفت بكنه.

 دارنده كمربندمشكی دان2..داور رسمی ...اوس..منتظر جوابم

در کل من حدس میزنم که مشکلاتی که شما درباره مسابقات گفتید ، اکثرا به قبل از ادغام دو سبک ، و به سبک شین ذن مربوط میشه . به احتمال زیاد بسیاری از این مشکلات پس از ادغام حل شده .

در آخر باید بگم که من سوالات ایشون ناراحت نشدم و برعکس خوشحال شدم که یه سری از موضوعات مربوط به سبک رو به چالش کشیدن و ابهامات برطرف شد .

عزیزانی که مایلند تا نظرات خودشون رو در مورد سوال این دوست خوب اعلام کنن ، می تونن در بخش نظرات اعلام نظر کنند . من هم در صورت نیاز نظراتشون رو در این پست قرار خواهم داد .

------------------------------------------------------------------------------

نظرات دوستان :

امینی
تایید شده ، آشکار
دوشنبه 6 اردیبهشت 89 10:14
k.torshiz@yahoo.com

آفرین بر بهنام که با شجاعت تمام مشکلات سبکمان را که پتانسیل بالایی از لحاظ نیرو دارد را گفت و هزار آفرین بر شما که بدون هیچ سانسوری این مطالب رو جواب دادی .
از این کار معلومه به راهی که در اون هستی اعتقاد کامل داری و امید به آینده زیادی داری
حرف های بهنام ،تقریبا حرف تمام کسانی است که با عشق و علاقه کیوکوشین ماتسویی تمرین می کنند .
مسلم است هر چه این عشق و علاقه بیشتر باشد آنها ابهامات بیشتر و سوالات بیشتری می پرسند.
برای تمام کیوکوشین کاران ایران آرزوی موفقیت می کنم.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

مصطفی

تایید شده ، آشکار

جمعه 10 اردیبهشت 89 19:54

mostafashinzen@yahoo.com

سلام

من جواب دوست عزیزم اقا بهنام رو میدم
در اون مسابقاتی که برای آلمان برگزار شد ، بنده خودم یکی از برگزارکنندگان و داوران بودم . تیم به علت اینکه ویزا برای صادر نشد نتونست بره .شیهان حنایی که مربی بنده هست و استاد شیرزاد ، تمام تلاش خود را کردند اما متاسفانه این امر محقق نشد . دوم سبک شیهان محمدی از تعلیق در اومده ، اون به دلیل این بود که ایشان در بهمن ماه سال 88 در مقاله ای به رییس وقت فدارسیون بابت بی توجهی به سبکهای ازاد ایراداتی گرفته بودند ، به همین دلیل به مذاق اقا خوش نیامد و حکم به نعلیق دادند . این خبر در روز یکشنبه به تاریخ 5/2/89 بنده از اقای روحانی یکی از عزیزان فدارسیون پیگیری شد و نتیجه این بود که از تلعیق در آمده . در مورد ادغام دو سبک ، بله تا زمان کامل شدن و ریاست استاد شیرزاد به عنوان مسئول خاورمیانه مشکلاتی هست ، اما پس از آن در ایران یک نماینده و ریس هست ان هم شیهان سید داوود محمدی می باشد . در حال حاضر بنده یکی از کسانی هستم که در اکثر جلسات حضور دارم .امیدوارم بهنام عزیز توانسته باشم جواب شما را بدم . اوس

 

نوع مطلب : اخبار و سوالات شما ، تفاسیر و جوابهای ما، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
میلاد مقامی
دوشنبه 6 اردیبهشت 1389
پنجشنبه 20 خرداد 1389 01:23 ق.ظ
با سلام خدمت شما دوستان عزیز وكلیه جامعه دوست داشتنی كیوكوشین كاراته..
بنده چندین سوال متعدددرسایت شما قرار دادم وشما دوست عزیز وسایر كاربران عزیز جواب بنده را دادید .البته بنده در حد كامل قانع نشدم ولی جواب بعضی از سوالاتم را گرفتم.فقط میخاستم به چند نكته اشاره كنم كه دوستان توجه داشته باشند كه اگر ما منتظر بنشینیم كه استاد شیرزاد به سمت ریاست خاورمیانه برسند تا مشكلات حل شود شاید خودمان را فریب دادیم چون این كار اصلا معلوم نیست شدنی است یا نه؟...دوما شما كه می فرمایید از نظرتان استاد محمدی رییس ماتسویی در ایران اند وآقای همایون پور را قبول ندارید من هم دقیقا مثل شما فكر می كنم ولی این را هم بدانیم كه این نظر شخصی من وشما است واقعیت نیست.واقعیت این است كه الان در حال حاضر ماتسویی در ایران توسط دو نفر هدایت میشود وما چه قبول كنیم یا نه اقای همایونپور هم در سمت باقی خواهد ماند وسرنوشت ماتسویی در ایران حالا حالا همینه..من زیاد نمی خام این سوالات را كش داده وسر شما را هم به درد بیارم فقط اگه میشه بفرمایید چرا الان ماتسویی (ایچی گكی) اصلا مسابقه و سایر برنامه های آموزشی واستا‍ مثل سابق برگزار نمی كنه؟اگه میشه تقویم89 این سبك را در سایتتان قرار دهید...ممنون
جمعه 10 اردیبهشت 1389 07:54 ب.ظ
سلام من جواب دوست عزیزم اقا بهنام میدم
در اون مسابقاتی که برای المان برگزار شد بنده خودم یکی از برگزارکنندگان و داوران بودم تیم به علت اینکه ویزا برای تیم صادر نشد نتونست بره .هانشی حنایی که مربی بنده هست و استاد شیرزاد تمام تلاش خود را کردند اما متاسفانه این امر محقق نشد.دوم سبک شیهان محمدی از تعلیق در امده اون به دلیل این بود که ایشان در بهمن ماهسال 88 در مقاله ای به رییس وقت فدارسیون بابت بی توجهی به سبکهای ازاد ایراداتی گرفته بودند به همین دلیل به مذاق اقا خوش نیامد حکم به نعلیق دادند این خبر در روز یکشنبه به تاریخ 5/2/89 بنده از اقای روحانی یکی از عزیزان فدارسیون پیگیری شد و نتیجه این بود که از تلعیق در آمد. در مورد ادغم دو سبک بله تا زمان کامل شدن و ریاست استاد شیرزاد به عنوان مسئول خاورمیانه مشکلانتی هست اما پس از آن درایران یک نماینده و ریس هست ان هم شیهان سید داوود محمدی می باشد.در حال حاضر بنده یکی از کسانی هستم که در اکثر جلسات حضور دارم.امیدوارم بهنام عزیز توانسته باشم جواب شما را بدم. اوس
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای Kyokushin Matsui محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic